آفتابی

عینک آفتابی وسیله برای محافظت چشم در برابر اشعه های مضر نور خورشید می باشد.

رنگ و تیرگی عدسی های عینک آفتابی باعث جلوگیری از اشعهءماورای بنفش آفتاب نمیشود بلکه یک لایه شفاف که با چشم قابل دیدن نمی باشد و هیچ رنگی ندارد بر روی عدسی عینک آفتابی قرار میگیرد که باعث  دفع اشعه ماورای بنفش (UV400) می شود.

عینک آفتابی 2013

اشعه ماورای بنفش با نام انگلیسی Ultraviolet مضرترین اشعه خورشید برای چشم میباشد در نتیجه یک عینک آفتابی استاندارد باید دارای لایهء دفع کننده یو وی(uv400)  باشد.

فیلتر پلاریزه : فیلتر پلاریزه که بر روی بعضی از عینک های آفتابی قرار میگیرد نور های پراکنده یا همان انعکاس های ایجاد شده در اطرافمان را از بین می برد که باعث می شود دید شفاف تری داشته باشیم .

عینک آفتابی

عینک آفتابی 2014

عینک های پلاریزه بهتر است که برای مصارف خاص مثل ماهیگیری , اسکی , دوچرخه سواری و یا رانندگی استفاده شود.

اگر دقت کرده باشید عدسی بعضی از عینک های آفتابی از داخل دارای لایه ای به رنگ بنفش میباشند که به آن لایه آنتی رفلکس می گویند.

لایهء آنتی رفلکس بازتاب نور را به حداقل می رساند و باعث میشود در روز دید بهتر و شفاف تری داشته باشید.

پس یک عینک آفتابی مرغوب باید حتما دارای لایه دفع UV باشد و خواصی مثل  فیلتر پلاریزه و یا لایه آنتی رفلکس می تواند جزو خوبی های یک عینک آفتابی باشد ولی جزو لازمه های عینک آفتابی نمی باشد.عینک آفتابی جدید 2013

عینک صمصام با ارائه بهترین برند ها با بالاترین کیفیت آماده راهنمای شما مشتریان عزیز میباشد.

عینک آفتابی

هدف از استفاده از عینك آفتابی، محافظت چشم ها در برابر اشعه های آسیب رسان خورشید می باشد. برخی نیز فقط به خاطر جنبه تزئینی و زیبایی از آن بهره می گیرند. موردی ای كه در اینجا بایست به آن اشاره كرد، این است كه گاهی عینك آفتابی ها نه تنها از چشم ها در مقابل اشعه های نور خورشید محافظت نمی كنند بلكه سبب می شود آسیب بیشتری هم به چشم وارد شود.

عینک آفتابی

عینک آفتابی

به طور كلی اگر مانعی جلوی رسیدن نور به چشم ها را بگیرد یا اگر شما در اتاقی كه نور كمی دارد قرار بگیرید، مردمك چشم ها گشاد می شود و پس احتمال ورود نورهای خارجی به درون محفظه چشم بیشتر می گردد. بنابراین اگر به خاطر هرگونه بیماری چشمی نیاز به استفاده از عینك آفتابی دارید، حتماٌ بایست در انتخاب آن دقت كنید؛ چون عینك های غیر استاندارد تنها با تاریك كردن جلوی چشمان شما، مردمك را گشاد كرده و بدون ایجاد سدی در برابر اشعه های آسیب رسان، اجازه ورود آنها به محوطه داخل چشم را فراهم می كنند.

عینك آفتابی طبی
این عینك ها هم در اصل مصارف طبی دارند و برای ترمیم و تصحیح اختلالات انكساری چشم ها به كار می روند اما جزء دیگر هم به آن اضا فه می شود كه هم می تواند جنبه زیبایی داشته باشد و هم گاهی خود جزئی از عملكرد طبی و درمانی عینك را تشكیل می دهد. این عینك ها نباید برای شما چندان ناآشنا باشند. اینها عینك هایی هستند كه شیشه آنها به اصطلاح فتوكرومیك است. در بسیاری از موارد رنگ و تیرگی شیشه توسط خود بیمار انتخاب می شود.

عینک آفتابی طبی

عینک آفتابی طبی

به طور كلی همه عینك ها از دو قسمت اصلی تشكیل شده اند كه یكی قاب است و دیگری شیشه یا عدسی عینك. قاب اگر چه در ساختمان عینك شاید به اندازه عدسی اهمیت نداشته باشد اما معمولا در نگاه اول توجه بیشتری را به خود جلب می كند و بنابراین اكثر مردم در انتخاب آن وسواس زیادی به خرج می دهند. قاب از چند قسمت اصلی تشكیل می شود.
ریم یا Ryewire كه در اصل حلقه ای از قاب است كه دور و اطراف عدسی را در بر می گیرد و در اصل جایگاه قرارگیری عدسی است. البته بسیاری از عینك های جدید فاقد این قطعه هستند و عدسی در آنها توسط پیچ و مهره هایی به اجزاء قاب وصل می شود.
پل یا Bridge قطعه ای از قاب است كه از روی بینی عبور می كند و در اصل ریم های طرفین را به هم متصل نگه می دارد.
بالشتك یا pad قطعاتی هستند ۲(تا) كه در هر یك از طرفین بینی قرار می گیرند و در اصل باعث می شوند كه وزن عینك با ملایمت روی بینی پخش شود.

عینک آفتابی

عینک آفتابی

قطعات انتهایی یا Endpiecها كه در انتهای طرفین راست وچپ در قسمت خارجی ریم ها قرار دارند.این قطعات محل اتصال دسته عینك به ریم هستند. انواع مختلفی از قطعات انتهایی وجود دارد. به طور مثال برخی از آنها در این بخش دارای فنری هستند كه باز و بسته شدن دسته ها را تسهیل می كند.
دسته عینك قسمتی است كه عینك را در گوش ها نگه می دارد و در اصل خود از چند بخش مختلف تشكیل شده است. دسته عینك می تواند از نوع مدل جمجمه ای (یعنی قسمت انتهایی آن به پشت گوش خم شود) از نوع انتها صاف و یا از نوع تغییرپذیر باشد (یعنی در صورت تمایل بیمار آن را خم می كند) اكثر قاب ها از موادی پلاستیكی یا فلزی ساخته می شوند و در اصل گاهی ساختار آنها تركیبی از دو ماده مزبور است. به هر حال ساختار و ماده سازنده قاب باید ویژگی های زیر را داشته باشد تا یك عینك مطلوب در نظر گرفته شود. قابلیت كشش، شكل پذیری و انعطاف داشته باشد تا عدسی را درخود جای دهد.
درجاتی از انعطاف پذیری و نرمی داشته باشد تا در برابر فشارها و كشش ها به راحتی آسیب نبیند ودر ضمن، گذاشتن عینك بر روی صورت را نیز تسهیل كند. جنس آنها طوری باشد كه در مواجهه با عوامل شیمیایی، آب، تعریق صورت، نور خورشید و غیره تغییر رنگ وتغییر شكل ندهد. سبك باشد.

عینک آفتابی اصل

با وجود خطرات جبران ناپذیری که بوسیله نور آفتاب از طریق اشعه ماوراء بنفش بدن ما را تهدید می نماید افزون بر حفاظت از پوست خود و استفاده از انواع کرم های ضد آفتاب بیشتر بایست مراقب سلامت چشمان خود باشیم. با بهره گیری از عینک آفتابی مناسب تا سطح خیلی خوبی میتوانیم از رسیدن اشعات زیان به چشمان مان جلوگیری کنیم.

عینک آفتابی اصل

عینک آفتابی اصل

عینک های آفتابی اصل خصوصیات ویژه ای دارند. یکی از ویژگی های عینک های آفتابی این است که دارای استاندارد uv 400 باشد.به این معنی که قادر باشد حداکثر اشعه ماورائ بنفش را پس بزند و از عبور آن به چشمان مان خودداری کند. و احتمال دارد در هنگام خرید روی برخی از اجناس این عدد درج شده باشد. با خرید عینک آفتابی اصل اطمینان پیدا کنید که آن محصول این استاندارد را داشته باشد.
در برخی از فروشگاه های معتبر عینک آفتابی دستگاه هایی موجود است که این نوع استاندارد را برای شما نشان می دهد. این استاندارد بایست در همه نقطه های عدسی عینک آفتابی مراعات شده باشد. حداکثر ساعت های تابش اشعه ماورائ بنفش 2 ساعت بعد از طلوع و 3 ساعت قبل از غروب خورشید است. که در صورت مراعات نکردن حداکثر صدمات را در این زمان ها بر پوست و چشمان شما وارد خواهد کرد.

عینک آفتابی اصل

عینک آفتابی اصل

یکی دیگر از ویژگی هایی که در عینک آفتابی اصل است، عدسی آن بایست سطحی هموار و یکدستی داشته باشد. بدین خاطر هنگامی که عینک آفتابی را به چشمان تان میزنید به لبه ی دیوار یا میزی نگاه کنید و سر خود را به صورت عمودی جا به جا نمایید.. در این هنگام نبایست امواجی مشاهده شود. در موقع به کار بردن و استفاده از عینک آفتابی استاندارد مردمک چشم در برابر آینه بایست به سختی قابل دیدن باشد.

عینک آفتابی مردانه

با توجه به اینکه نور خورشید اشعه ماوراء بنفش بسیاری را به جانب زمین میفرستد چشمان ما در معرض صدمات خیلی جدی و خطرناکی است. در حال حاضر اشخاص زیادی به منظور سلامتی چشمان شان از عینک آفتابی بهره می گیرند. زیرا بسیاری از مردها به منظور تامین مخارج زندگی بیرون از منزل می باشند و در معرض صدمات زیادی در مقایسه با زنان هستند.

عینک آفتابی مردانه

عینک آفتابی مردانه

عینک آفتابی مردانه گونه ها و مدل های گوناگونی دارد و به منظور زمان های ویژه و با توجه به نوع کاربرد ساخته شده است.
مردان برای بهره گیری روزمره از عینک آفتابی رنگ های عدسی قهوه ای و مشکی را خیلی دوست دارند. به این خاطر که این نوع عدسی برای کاربرد همگانی و در همه نوع مکان کاربرد داردحتی در زمان های رانندگی.

عینک آفتابی مردانه

عینک آفتابی مردانه

برای گزینش عینک آفتابی خود حتما دقت لازم را به خرج بدهید که جنس عینک ها اورجینال باشد و در مکان های معتبر خریداری شوند. چون عینک های آفتابی غیر اورجینال درجه کیفیت عدسی های پایینی دارند و نور را به طور امواج به چشمان شما می فرستند و حداقل صدمات عینک آفتابی مردانه تقلبی سردرد است.

عینک آفتابی اورجینال

در حال حاضر با عبور از خیابان های اصلی و فرعی شهر فروشندگانی را می بینیم که عینک های آفتابی را در معرض دید همه قرار داده اند و از مارک و برندهای اصلی را برخوردار هستند و دارای قیمت های نازلی نیز هستند. عینک های آفتابی ساخته شده بوسیله شرکت های معتبر دارای استاندارد های ویژه ای هستند و از لحاظ کیفیت بدنه و عدسی آن خیلی عالی و با دوام هستند. ویژگی های عینک های اورجینال در شفافیت خالص عدسی و نوع کیفیت قابل عینک ها است.

عینک آفتابی اورجینال

عینک آفتابی اورجینال

عدسی های ساخته شده استاندارد نور را به صورت صحیح و کاملا دقیق به جانب چشمان ما هدایت می نماید و با دقت و ظرافت ویژه ای تولید می شوند ولی در مدل های غیر اصلی آن احتمال دارد همه چیز شبیه نمونه و مدل اصلی باشد ولی در حقیقت به جای فایده رساندن به شما، به خاطر نقص هایی که در عبور نور به جانب چشمان شما دارند دچار سردرد هایی شوید و در برخی اوقات احتمال دارد سبب ضعیفی در چشمان تان گردد. بنابراین با گزینش یک عینک آفتابی اورجینال سلامتی چشمان تان را برای همیشه ضمانت کنید.

عینک آفتابی اورجینال

عینک آفتابی اورجینال

در حال حاضر کمپانی های زیادی نظیر ریبن و پلیس و غیره در عرصه تولید عینک های آفتابی اورجینال با یکدیگر رقابت می نمایند که تمامی محصولات شان دارای استاندارد های روز دنیا است. عینک آفتابی اورجینال خیلی با دوام و مقاوم است و برای سالیان زیادی شما را در سلامتی چشمان تان همراهی خواهند نمود.

عینک آفتابی زنانه

هنگامی که شما در مقابل نور مستقیم آفتاب هستید اشعه ای به اسم ماوراء بنفش که قابل دیدن نمی باشد از سمت خورشید به جانب بدن و چشمان شما پرتاپ می گردد. این اشعه در سلامتی چشمان شما اثرگذار است. در صورت به کار نبردن از عینک آفتابی سبب آسیب های جدی به قرنیه و شبکیه چشمان شما می گردد. بهره گرفتن از عینک دودی در زنان سبب می گردد که سلامت چشمان خود را در مقابل صدمات اشعه ها حفظ کنند.

عینک آفتابی زنانه

عینک آفتابی زنانه

در حال حاضر کمپانی ها ی معتبر بسیاری می باشند که در عرصه ساخت عینک آفتابی زنانه و غیره مشغول کار هستند.
عینک آفتابی زنانه گستره تنوع خیلی زیادی دارد و برای سلایق گوناگون و در رنگ ها و طرح های متنوع تولید می گردد. عینک های ساخته شده برای زمان ها و مکان های ویژه طراحی و تولید شده اند.
به عنوان نمونه عدسی با رنگ سبز , رنگ های آبی را حذف می نماید و در مکانهای ویژه کاربرد دارد و عدسی با رنگ آبی به منظور استفاده در مکان های می باشد که بیشتر با رنگ سبز در ارتباط می باشند نظیر زمین گلف و غیره.

پیش از اقدام برای خرید حتما اطمینان حاصل کنید که عینک آفتابی زنانه که قصد دارید بخرید از فروشگاهای معتبر و اورجینال باشد. به این خاطر که عینک های آفتابی زنانه تقلبی دست کم صدمه ای که به چشمان شما می زنند سردرد است.

عینک آفتابی پلیس

یکی از موفق ترین و به روزترین کمپانی های ساخت عینک آفتابی کمپانی پلیس (police glasses) است که به غیر از ساخت عینک آفتابی اورجینال محصولات متنوع دیگری را نیز می سازد. این کمپانی ایتالیایی در سال 1983 تاسیس شد و در شروع کار تنها کالاهای عینک آفتابی می ساخت و بعد از دستیابی به موفقیت در این عرصه توانست کالاها و اجناس دیگری را هم با کیفیت بالا روانه بازار کند.

عینک آفتابی پلیس

عینک آفتابی پلیس

در حال حاضر یکی از برند های مشهور عینک آفتابی پلیس است که به خاطر کیفیت بالای اجناس طرفداران بسیاری را به خود جذب نموده است.
عینک آفتابی ساخته شده بوسیله کمپانی پلیس گستره تنوع زیاد و با کیفیتی دارد و همه استاندارد های روز دنیا در شیوه تولید عینک آفتابی اش به کار رفته است.

عینک آفتابی ریبن اصل

در سال 1937 یک شرکت آمریکایی با نام ریبن پایه گذاری شد که در عرصه تولید عینک و عینک آفتابی فعالیت می نمود. این شرکت با توجه به کیفیت کالاهای خود یکی از بهترین تولید کنندگان در عرصه تولید عینک آفتابی است.

عینک آفتابی ریبن اصل

عینک آفتابی ریبن اصل

عینک آفتابی ریبن دارای کیفیت خیلی خوبی است و همه استاندارد های روز دنیا را در محصولات خود اجرا کرده است و به تازگی محصولات متنوعی را برای انواع سلیقه ها تولید و روانه بازار کرده است.
در صورت انتخاب عینک آفتابی ریبن حتما این کالا را از فروشگاههای معتبر خریداری نمایید. به این دلیل که به غیر از استفاده عینک آفتابی اصل نه تنها سودی برای شما ندارد، بلکه به خاطر جنس نامرغوب عدسی ها سبب سردرد و حتی ضعیف شدن چشمان شما می شود.

فروشگاه اینترنتی عینک آفتابی

با رشد روزافزون سرویس فروشگاهی در قالب اینترنتی سایت های خیلی زیادی کالاهای عینک آفتابی خود را به طور اینترنتی به فروش می رسانند. ولی با توجه به فراوانی کالاهای غیر اصلی و غیر اورجینال وارد بازار شده، نمیتوان به تمام آنها اطمینان نمود. به منظور خرید عینک آفتابی اصل از فروشگاهای اینترنتی خیلی زیادی میتوانید با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید. این فروشگاه های اینترنتی همه کالاهای شان را تضمینی به خریدار خود ارائه می کنند. فروشگاه اینترنتی عینک آفتابی صمصام همه محصولات اش را با ضمانت اصل بودن به مشتریان محترم تقدیم می نماید.

فروشگاه اینترنتی عینک آفتابی صمصام

فروشگاه اینترنتی عینک آفتابی صمصام

و یک توصیه اینکه هیچوقت عینک آفتابی غیر اصلی را خریداری نکنید به این دلیل که نه تنها سود بلکه زیان آن به شما خواهد رسید چون نوری که از عدسی محصولات غیر اصلی عبور می نماید به درستی به چشمان شما نمی رسد و سبب ایجاد سر درد و ضعیف شدن چشمان شما می گردد.

درباره راهنمایی خرید عینک آفتابی از فروشگاه صمصام در سایر بخش های سایت بیشتر مطالعه کنید. با ما همراه باشید.

عینک آفتابی  عینک طبی   عینک طبی ری بن  عینک طبی ۲۰۱۳   عینک طبی پلیس  عینک طبی شنا   مدل های عینک طبی   فریم عینک طبی   عینک طبی ورزشی 
 

  عینک طبی آفتابی   عینک طبی کائوچویی    عینک کامپیوتر    عینک دید در شب    خرید عینک طبی    خرید لنز طبی  عینک های طبی جدید   عینک صمصام