عینک طبی شنا

عینک طبی شنا برای افرادی که ضعف دید دارند و علاقهء زیادی هم به شنا دارند طراحی شده

عینک طبی شنا با بدنه ای از جنس پلاستیک نرم و عدسی هایی از جنس پلی کربنات که بسیار مقاوم و نشکن میباشد ساخته شده و در پشت آن هم یک کش پلاستیکی برای ثابت ماند قرار گرفته است.

داخل عینک طبی شنا طوری طراحی شده که شما می توانید نمرهء مطابق چشم خود را در ان جا داده که از بیرون هم بر ظاهر عینک تاثیری ندارد و باعث زشت شدن عینک نمی شود.

بعضی از افراد که دچار ضعف دید هستند در استخر یا دریا از لنز استفاده میکنند که این کار اصلا توصیه نمیشود زیرا امکان افتادن لنز در آب و یا کثیفی آب استخر و دریا باعث عفونت چشم شود.

عینک طبی شنا برای فردی که دچار نزدیک بینی شدید است بسیار خوب بوده زیرا این اشخاص در زیر آب استخر مشکلات زیادی برای شنا دارند

از جمله این مشکلات می توان به ندیدن کف و دیوارهء استخر و یا افرادی که از روبه رو به فرد نزدیک می شوند اشاره کرد که با عینک طبی شنا این مشکلات رفع خواهد شد.

افرادی که چشمانی حساس دارند باید در خرید عینک طبی شنا دقت کنند که کاملا دور چشم را پوشش دهد و آب داخل آن نفوذ نکند زیرا آب کثیف دریا یا استخر باعث سوزش چشم فرد شده و دید او را مختل میکند.

یک عینک طبی شنا  استاندارد باید ضد بخار باشد وهنگام شنا از داخل بخار نکند.

 
عینک آفتابی  عینک طبی   عینک طبی ری بن  عینک طبی 2013   عینک طبی پلیس  عینک طبی شنا   مدل های عینک طبی   فریم عینک طبی   عینک طبی ورزشی 
 
  عینک طبی آفتابی   عینک طبی کائوچویی    عینک کامپیوتر    عینک دید در شب    خرید عینک طبی    خرید لنز طبی  عینک های طبی جدید   عینک صمصام